فروش پله برقی

شرکت پارت تدبیر شکیبا وارد کننده و فروشنده پله برقی در انواع مدل های زیر می باشد.

 برای کاربرد های مختلف.Heavy Duty –outdoor- indoor      

پله برقی ها عمومأ در 3 سایز( از لحاظ عرض) تولید می گردند.

عرض 60 سانتیمتر پشت تا پشت تمام شده 1200 میلیمتر

عرض80  سانتیمتر پشت تا پشت تمام شده 1400 میلیمتر

عرض 100 سانتیمتر پشت به پشت تمام شده پله برقی  1600 میلیمتر

و پله برقی از لحاظ زاویه در دو زاویه 30 و 35 درجه تولید می گردد:

برای پروژه هایی که تا ارتفاع6 متر عمودی پله برقی 35 درجه و برای ارتفاع بالاتر از 6 متر الزامأ پله برقی 30 درجه نصب می گردد.

در صورت نیاز به خرید پله برقی ارتفاع کف تا کف تمام شده معماری وطول فضای موجود در پروژه را اعلام فرمائید فرمول محاسبه طول افقی برای 2 تیپ پله برقی 30 و35 درجه به شرح ذیل می باشد.                                                               

طول پله برقی = 4905+1/824* ارتفاع کف تا کف : 35 درجه

طول پله برقی = 4905+1/732* ارتفاع کف تا کف :30 درجه

 توجه: برای پله برقی با عرض 60 سانتیمتر به دلیل محدودیت در قسمت ماشین روم  پله برقی 50 سانتیمتر به طول افقی اضافه می گردد.                 

بیش از 90 درصد پله برقی های موجود درکشور،تولید کشور چین می باشد چنانچه شما خریدار پله برقی تیسن کروپ آلمان و یا میتسوبیشی ژاپن و یا کانه فنلاند و هیوندای کره و برندهای دیگر هستید این نکته نشان دهنده مبدأ کارخانه های سازنده چین می باشد. تمامی این پله ها برای بازارایران ، تولید کشورچین بوده و همچنین قطعات یدکی آن ها نیز در کشور چین تولید می گردد و پیشنهاد ما به جهت صرفه جویی در هزینه خرید، پله برقی تولید کشور چین با مشخصات فنی خاص و سفارشی بوده و تمرکز خریدار برروی برند موتور – گیربکس – هندریل – استپ چین – استپ و تجهیزات الکتریکی باشد در صورت تهیه لیست مشخصات فنی خوب نتیجه کار خرید پله برقی با قیمت مناسب و قطعات اصلی و معتبر می باشد. به هیچ عنوان فریب برند و مارک دستگاه های که با نام فوجی عرضه می شود را نخورید زیرا بیش از 24 برند فوجی تا به امروز به کشور وارد گردیده که هیچکدام تولید کشورژاپن نبوده و همگی با پسوند و یا پیشوند مختلف بر روی کلمه  Fuji تولید می گردد این بدان معناست که پله برقی های فوجی ارتباطی با تکنولوژی ژاپن نداشته و صرفأ شاید یک لایسنس از یک شرکت کوچک و یا کاغذی را به یدک می کشد.

تنها برند ژاپنی موجود در کشور فوجی تک اصلی می باشد که این برند هم دارای کپی در بازار می باشد.

چنانچه از لحاظ هزینه امکان خرید پله برقی آکبند میسر نمی باشد این شرکت گزینه پله برقی دست دوم را پیشنهاد می نماید. ولی برای خرید پله برقی دست دوم گرفتن مشاوره و تضمین کیفیت و گارانتی واقعی بسیار مهم می باشد. ترجیحأ از افراد و یا شرکتهایی خرید نمایید که عضو اتحادیه و همچنین معتبر و خوش نام باشند.                                         

  لطفأ در صورت نیاز به توضیحات بیشترجهت خرید پله برقی با همکاران ما تماس بگیرید یا از گزینه واتس آپ تماس فوری سایت استفاده فرمائید.

پله برقی و اجزای پله برقی یکی از تجهیزات مهم در ساختمان‌ها و اماکن عمومی است که به‌عنوان یک راه حل کارآمد و ایمن برای انتقال افراد بین طبقات به‌کار می‌رود. فروش پله برقی به صورت گسترده انجام می‌شود و انواع مختلفی از آن به بازار عرضه می‌شود. در ادامه به بررسی انواع پله برقی و مزایای آنها پرداخته‌ایم:

فروش انواع پله برقی

پله برقی معمولی: این نوع پله برقی برای استفاده در مکان‌های کوچک‌تر و با فضای محدود مناسب است. طراحی ساده و کاربرد آسان از ویژگی‌های مثبت این نوع پله برقی است.

پله برقی بالابر: این نوع پله برقی برای افراد با معلولیت یا کودکان کارآمد است. با استفاده از پله برقی بالابر، امکان حرکت آسان تر و ایمن‌تر افراد در طبقات بالاتر فراهم می‌شود.

پله برقی اسکلتی: این نوع پله برقی برای استفاده در فضاهای باز و آزاد مناسب است. طراحی اسکلتی و سبک این نوع پله برقی اجازه می‌دهد تا در محیط‌های باز با ایمنی بیشتری استفاده شود.

پله برقی خط‌مرکزی: این نوع پله برقی از دو ریل متوالی تشکیل شده است که افراد می‌توانند بین آنها حرکت کنند. این نوع پله برقی معمولاً در مراکز خرید و فروشگاه‌ها برای انتقال افراد و کالاها به‌کار می‌رود.

5/5 - (4 امتیاز)
اگر درباره فروش پله برقی سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید.
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *