درباره پارت تدبیر شکیبا

شرکت پارت تدبیر شکیبا (سهامی خاص )مجری بیش از 90% پل های عابر مکانیزه شهر تهران به عنوان پیمانکار سازمان زیبا سازی شهر تهران در امر تامین قطعات یدکی، نصب، سرویس و نگهداری در سال 89و 90 وبا هلدینگ از چند شرکت فنی – بازرگانی و خدماتی تشکیل گردیده که ابتدای شرکت از سال 1385 با همت گروهی از صاحبان فن و تجربه در زمینه صنعت آسانسور و پله برقی آغاز به کار رسمی خود را به ثبت رسانده و عمدتا فعالیت های شرکت در خصوص فروش انواع آسانسور و پله برقی محصول معتبرترین کارخانه های سازنده می باشد.ارائه خدمات نصب و خدمات پس از فروش و گارانتی و ، وارانتی و تضمین تامین قطعات محصولات فروخته شده به مدت ده سال می باشد.با توجه به تنوع برندهای موجود در بازار ایران بر آن شدیم تا در صورت نیاز مشتریان خدمات سرویس و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی را به مشتریان خود عرضه نماییم.انواع پله برقی شامل پله برقی های اوت دور(Out door فضای باز بدون کاور) (Semi out door پله برقی فضای باز با کاور پلی کربنات) پله برقی داخل سالن (مجتمع های تجاری ، فرودگاهها ، ایستگاههای راه آهن ، متروها و اماکن داخلی).

این شرکت در سال 1388 موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش آسانسورها و پله برقی WELLIFT محصول کشور چین گردید.بخشهای فروش آسانسور شامل: (  آسانسور پکیج ، آسانسور ترکیبی و آسانسور های داخلی) .با ارائه خدمات فروش آسانسور و قطعات یدکی مربوطه آمادگی همکاری در پروژه های بزرگ شهری می باشد.گروه فروش پکیج وارداتی پله برقی با برترین تکنولوژی روز و لحاظ نمودن کلیه خواسته های مشتری برای پروژه های خاص که شامل آپشن های اضافی تغییرات در ساختار کلی پله برقی به گونه ای که از استاندارد خارج نگردد. آماده دریافت هر گونه سفارش از مشتریان گرامی می باشد. همچنین این شرکت آمادگی دارد تا با تمامی مراکز مجهز به پله برقی و شهرداریهای محترم دیگر مناطق در تهران و شهرستانها در زمینه نصب، سرویس و نگهداری، تامین قطعات برای انواع پله برقی ها در اسرع وقت همکاری نماید.

گروه خدمات پس از فروش پله برقی شامل :تهیه انواع قطعات پله برقی برای تمام برندهای موجود در بازار شامل: قطعات الکتریکی پله برقی – قطعات مکانیکی پله برقی. ارسال عمده قطعات به کلیه شهرهای کشور