تعمیرات پله برقی

پله برقی، جز مهمترین تجهیزات جابه جایی نفرات در مجتمع های تجاری، فرودگاه ها، ایستگاه های مترو، ایستگاه های راه آهن، و اماکن پرتردد میباشد، که بسته به نوع محل نصب، ترافیک جا به جایی و ارتفاع پله برقی مدل های متفاوتی دارد چنانچه پله برقی ها دچار خرابی ویا خارج از سرویس گردند بخش عمده جا به جای نفرات دچار مشکل میگردد، برای استفاده بهینه و عملکرد مناسب و ایمن پله برقی نیاز به بازدید و سرویس دوره ای پله برقی میباشد که این امر باعث عملکرد بهتر دستگاه و همچنین صرفه جویی در هزینه خرید قطعات یدکی پله برقی میگردد. اگرچه پله‌های برقی با طراحی‌های متفاوتی ارائه می‌شوند، اما انجام تعمیرات در هر مدل و نوع پله برقی به نیروهای متخصص و فنی و تجهیزات و قطعات اورجینال و مناسب نیاز دارد.

تعمیر پله برقی

هزینه تعمیرات پله برقی

هزینه تعمیرات پله برقی به سال ساخت پله برقی نوع و مدل پله برقی، محل نصب و استقرار پله برقی و نوع خرابی یا مشکل پله برقی، بسته به قطعات تعویضی، هزینه نیروی انسانی و هزینه‌های مربوط به خود تعمیرات و تنظیمات مختلف بستگی دارد وممکن است در محاسبه هزینه نهایی دخالت داشته باشند. همچنین سطح تخصص و دانش شرکت انجام دهنده برای تشخیص درست خرابی، تعمیرات و راه اندازی صحیح پله برقی بسیار تأثیرگذار است.
به‌طور کلی، هزینه تعمیرات پله برقی با توجه به موارد اشاره شده در بالا می‌تواند متغییر باشد و برای اطلاع دقیق از قیمت، توصیه می‌شود با کارشناسان فنی و فروش شرکت پارت تدبیر شکیبا در این زمینه تماس بگیرید و نیازها و خدمات مورد نیاز خود را با انها مطرح کنید، تا در سریعترین و نزدیکترین زمان ممکن نیروی های فنی و متخصص این شرکت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل و خرابی نمایند.
در نظر داشته باشید تعمیرات منظم و به موقع پله برقی، باعث افزایش طول عمر مفید پله برقی و قطعات آن وافزایش ایمنی برای مصرف کنندگان می‌شود. انجام تعمیرات توسط نیروهای متخصص و استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت نقش مهمی در اطمینان از عملکرد صحیح و ایمنی پله برقی دارد.
در نهایت، بهره‌مندی از تعمیرات منظم واستفاده از متخصصان پله برقی به حفظ کیفیت، ایمنی و کارکرد بهینه آن کمک می‌کند.شما میتوانید با اقدام به تعمیرات به ‌موقع توسط متخصصان مجرب شرکت پارت تدبیر شکیبا، از خدمات تخصصی پله برقی بهره‌مند شده و مشکلات احتمالی را از پیش برطرف کرده و از کارایی و ایمنی و عمر مفید طولانی‌تر پله برقی اطمینان خاطر پیدا کرده و اسوده خاطر شوید.

انواع تعمیرات پله برقی

تعمیرات پله برقی به چندین دسته تقسیم می‌شود:

تعمیرات و سرویس دوره ای و پیشگیرانه: شامل بررسی دوره‌ای، تنظیمات و کالیبراسیون منظم پله برقی و بررسی عملکرد دستگاه‌های ایمنی می‌شود.

تعمیرات برطرف‌کننده عیب: مشکلات ظاهری و عملکردی پله برقی که در نتیجه استفاده مداوم یا خرابی‌های غیرمنتظره رخ می‌دهند را رفع می‌کند.

تعمیرات تخصصی ویا اورهال کامل پله برقی: شامل تعویض قطعات آسیب‌دیده، تعمیرات موتور و سیستم‌های کنترلی پله برقی است.

تجهیز و ارتقاء پله برقی به آپشن های روز شامل : نصب سیستم اتو استارت، چشمی و درایو، ایمن سازی سیستم الکتریکال و نصب سنسور های کنترلی حرکت هندریل، سنسور تشخیص نبود استپ، نمایشگرهای خطا، جهت نما و فعال نمودن کلیه میکروسوئیچ های پله برقی

اهمیت تعمیرات پله برقی

تعمیرات منظم و به موقع پله برقی به حفظ کارکرد صحیح و ایمنی این تجهیزات کمک می‌کند. همچنین، از طریق تعمیرات منظم، مشکلات و خرابی‌های احتمالی را می‌توان به‌موقع شناسایی و رفع نمود. که این امر باعث صرفه جویی زمان و هزینه وسلامت استفاده کنندگان را شامل میشود .در گزارشات مشاهده گردیده پله برقی به علت عدم صحت عملکرد هندریل دچار نقص بوده و فرد استفاده کننده پس از تکیه به هندریل دچار سقوط شده و خسارت جانی و مالی به وجود آورده است.

4.8/5 - (6 امتیاز)
اگر درباره تعمیرات پله برقی سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید.
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *