نصب پله برقی در مشهد

پله برقی یکی از تجهیزات مفید و مدرن میباشد که به جهت راحتی وسرعت بخشیدن به تردد افراد در طبقات ساختمان کمک میکند، در شرایط زندگی فعلی اغلب مردم به دنبال راحتی هستند و در ساختمان های تجاری که پله برقی ندارد مشتریان و بازدید کنندگان تمایل کمتری به رفتن به طبقات بالاتر را دارند جالب اینجاست که اگر شما از آسانسورهم استفاده کنید به اندازه نصب پله برقی کارایی ندارد.

پله برقی ها به دلیل ظرفیت جا به جایی بالاتر کارایی بهتری نسبت به آسانسور دارند. شهر مشهد به دلیل داشتن هتل ها و مجتمع های تجاری و جمعیت بالای آن نیاز به نصب پله برقی و رمپ برقی بیشتری دارد.

برای نصب پله برقی به دلیل پیچیدگی محاسبات بارهای وارده به سازه، نیاز به تخصص و دقت بالا دارد با جانمایی صحیح و نصب پله برقی در زمان طراحی مرکز خرید، امکان مهندسی تردد مراجعین و بازدیدکنندگان از مرکز تجاری میسر میگردد از ابتدای مراحل نصب پله برقی بررسی دقیق نیاز ها، مکان و اندازه گیری صحیح تردد و فضای موجود از موارد مهم نصب پله برقی میباشد.

همچنین انتخاب پله برقی مناسب با عرض و زاویه و یا استفاده از پیاده رو متحرک و یا شیب راه به جهت تردد چرخ خرید، shopping cart در فروشگاه ها متناسب با نوع نیاز به طبقات دیگر حائز اهمیت میباشد، پس از انتخاب پله برقی ویا پیاده رو متحرک مناسب نیاز، نصب پله برقی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ که پیش بینی جا به جایی و انتقال پله برقی به داخل ساختمان، جا به جایی پله برقی در طبقات و شرایط بالا بردن آن در وید ها طبق شرایط استاندارد بدون اینکه به سازه آسیب بزند مهم است. در بسیاری از پروژه های نصب پله برقی، به دلیل محدودیت؛ قسمتی از عملیات ساختمانی باید متوقف گردد و بعد از خاتمه جانمایی و نصب پله برقی امکان تکمیل نمودن موارد متوقف شده میسر میگردد. به طور مثال در بعضی از پروژه ها میبایست پله برقی از سقف وید وارد ساختمان شود و به همین دلیل اجرای اسکای لایت و یا سقف و همچنین دیوار کشی قسمت هایی از ساختمان امکان پذیر نخواهد بود.

هزینه نصب پله برقی در مشهد

هزینه نصب پله برقی در مشهد به عوامل متعددی از جمله نوع پله برقی، پله برقی کامرشیال یا پله برقی هوی دیوتی، پله برقی 30 درجه یا پله برقی 35 درجه و ارتفاع پله برقی- محل قرارگیری پله برقی در ساختمان و طبقات و تعداد پله برقی بستگی دارد. برای اطلاع دقیقتر از هزینه نصب پله برقی در مشهد توصیه میشود با کارشناسان شرکت پارت تدبیر شکیبا تماس بگیرید.

در نهایت نصب پله برقی در مشهد به عنوان یکی از اقدامات مهم در جهت جا به جایی سریع و راحت در فضا های پرتردد حائز اهمیت میباشد و همچنین با توجه به افزایش تقاضا برای نصب پله برقی و رزومه پروژه های خاص، در شهر مشهد تلاش برای انتخاب بهترین شرکت نصاب پله برقی، برای نصب ایمن پله برقی، تعهد، صداقت، خوش قولی ونحوه اجرای نصب پله برقی طبق زمان بندی پروژه و ارائه خدمات پس از فروش جزء شاخصه های مهم انتخاب تیم نصب پله برقی میباشد. در سال های گذشته حوادث بسیاری در زمان نصب پله برقی در بسیاری از پروژه های بزرگ اتفاق افتاده که از قطع عضو گرفته تا مرگ افراد در آن گزارش شده است. نکته مهم این است که به جهت نصب پله برقی بهره گیری از شرکت های معتبر نصاب پله برقی که عضو اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی بوده را در اولویت قراردهید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب پله برقی

اصطلاحا هزینه خرید پله برقی در مشهد مربوط به انتخاب آپشن ها و قطعات مصرفی شامل نوع یا برند قطعات از کنتاکتور ها گرفته تا استپ آلمینیوم پله برقی، سیستم اتواستارت پله برقی و سنسور تشخیص مسافر، پله برقی پرکار یا تجاری، پله برقی اوت دور یا فضای باز، پله برقی ایندور یا داخل سالن و یا پله برقی فضای باز با کاور سمی اوتدور semi outdoor، شناخته میشود؛ بستگی دارد.

نوع پله برقی

انواع پله برقی

برند و کیفیت پله برقی

برندها به دلیل تعهد به کیفیت شناخته و شاخص میشود انتخاب برند معتبر پله برقی و دریافت کیفیت مناسب باعث صرفه جویی در هزینه ها و دوام و طول عمر محصول و یا پله برقی خریداری شده میشود شاید در ابتدا برای خرید یک کالای معتبر و استاندارد به ظاهر هزینه بیشتری پرداخت کنیم اما چنانچه دقیق تر بررسی کنید خواهید دریافت که با ذخیره کردن هزینه تعمیرات پله برقی و هزینه تعویض قطعات پله برقی در سال های بعد این مبلغ را ذخیره نموده اید. به طور مثال اگر یک هندریل بی کیفیت را فقط متری دویست هزار تومان ارزان تر از یک هندریل پله برقی با برند معتبر بخرید به ظاهر در ابتدا برای یک حلقه بیست متری چهار میلیون تومان کمتر هزینه کرده اید ولی باید بدانید هندریل پله برقی غیر معتبر حداکثر یک و نیم سال کار میکند در صورتی که هندریل برند معتبر حداقل 5 سال و حداکثر 12 سال برای شما کار خواهد کرد. اگر هزینه پرداخت شده را در طول زمان عمر کالا محاسبه کنید متوجه خواهید شد که نه تنها 4 میلیون کمتر هزینه نکرده اید بلکه به مراتب این کالا ( هندریل پله برقی ) را گرانتر خریداری کرده اید. پس کیفیت – طول عمر – ایمنی استفاده کنندگان ارزش بالاتریی دارد و کالای ارزان قیمت بدون کیفیت باعث صرفه جویی هزینه های شما نخواهد بود.

اندازه و طول پله برقی

محاسبه اندازه و طول پله برقی به ارتفاع طبقات و یا فاصله جابه جایی عمودی محل نصب پله برقی بستگی دارد یعنی از کف تمام شده معماری طبقه همکف تا کف تمام شده معماری طبقه منفی ۱ یا به طور مثال مثبت ۱ .
ابتدا اندازه دقیق کف به کف تمام شده معماری را برداشت نمایید بعد با قرار دادن ارتفاع کف تا کف در فرمول محاسبه، طول افقی پله برقی به دست می‌آید برای ارتفاع‌های تا ۶ متر می‌توان از پله برقی با زاویه ۳۵ درجه استفاده کرد. برای ارتفاع بیشتر از ۶ متر طبق استاندارد باید از پله برقی با زاویه شیب ۳۰ درجه استفاده گردد. پله برقی‌های با طول بلندتر و ارتفاع بیشتر نیاز به موتور گیربکس قدرتمندتر و همچنین هزینه بیشتری دارد.

میزان پیچیدگی محل نصب پله برقی

محیط مورد نصب پله برقی، پیچیدگی و معماری سازه و نوع اسکلت سازه بتنی یا اسکلت فلزی، معماری داخلی، وجود برخی موانع و یا دیوارها، ارتفاع بین طبقات در شرایط نصب تاثیر مستقیم دارد.

ابزارآلات نصب پله برقی

تجهیزات به روز و ابزارآلات مناسب و ایمن جزو یکی از مهم‌ترین پارامترهای کیفیت نصب خوب می‌باشد که به ایمن بودن مراحل نصب پله برقی کمک می‌کند.

نیروی انسانی متخصص نصب پله برقی

پس از محاسبه اولیه انتخاب درست تجهیزات و مکان‌یابی صحیح محل نصب پله برقی به یک عامل مهم و تاثیرگذار دیگری وابسته می‌باشد که آن استفاده از تیم متخصص مجرب و آموزش دیده میباشد. نباید در این مرحله قیمت را فدای کیفیت و تخصص نمایید اولویت تصمیم گیری در مورد تیم متخصص نصب ابتدا رزومه قوی، شرکت معتبر ، تیم گروهی و در آخر می‌تواند مبلغ باشد.

5/5 - (6 امتیاز)
اگر درباره نصب پله برقی در مشهد سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید.
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *