پله برقی فوجی

با توجه به اینکه بسیاری از افراد تصور میکنند برند فوجی یک برند ژاپنی می‌باشد و محصولات شرکت های ژاپنی دارای دوام و کیفیت بالایی هستند در چند سال اخیر شاهد رشد و حضور قارچ گونه پله برقی های بسیاری با نام و یا پسوند و یا پیشوند فوجی در بازار بوده ایم و حال بسیاری از خریداران سردرگم هستند کدام پله برقی فوجی اصل میباشد.
1- چطور می‌شود اصالت این برند را متوجه شد که ژاپنی است.
2- چطور می‌شود یک محصول ژاپنی با قیمتی معادل محصولات چینی یکسان باشد.
3- تفاوت محصول ژاپنی فوجی در مقایسه با محصول چینی در کجاست آیا موتور گیربکس آنها متفاوت می‌باشد.
4- آیا قطعات اصلی مثل زنجیر پله برقی- هندریل پله برقی- استپ های پله برقی، موتورگیربکس پله برقی و… ژاپنی می‌باشد؟ و یا هیچگونه تفاوتی با محصولات چینی ندارند؟
5- آیا وقتی شرکت های بزرگی مثل هیتاچی- میتسوبیشی و… که اصالتا ژاپنی هستند و به دلیل تحریم ها هیچگونه ارتباط و یا نماینده ای در بازار ایران ندارند چگونه دیگر برندهای فوجی با ژاپن همکاری دارند. و در بازار ایران نمایندگی رسمی فروش دارند.

پله برقی فوجی

اطلاعاتی درباره برند فوجی

اگر بخواهیم یک بار برای همیشه قصه برند پله برقی فوجی را بازگو کنیم این خواهد بود که تمام برندهای فوجی موجود بازار تماما چینی بوده و یا یک شرکت کاغذی یا بازرگانی نام تجاری را در ژاپن ثبت کرده و گاها به شرکت های چینی سفارش می‌دهند و پله برقی با برند فوجی تولید می‌کنند و تعداد این فوجی ها به بیش از 50 برند رسیده و یا اینکه خودشان کارخانه ای در چین دارند که هیچگونه طراحی، دیزاین و مهندسی نشده بلکه کپی برند های دیگر را تولید می‌کنند. زیرا تمام پله برقی های برند ژاپنی دارای طراحی و دیزاین و مهندسی منحصر به برند خود می‌باشند و کاملا با سایر برندها متفاوت بوده ولی در پله برقی های فوجی هیچگونه طراحی مهندسی و استفاده از قطعات منحصر به برند فوجی را نخواهیم دید، کمااینکه برخی از پله برقی های فوجی دارای کیفیت نرمال و مشابه محصولات چینی می‌باشند و به هیچ عنوان قابل مقایسه با پله برقی های ژاپنی نخواهند بود. در زیر تعدادی از برند های فوجی وارد شده در ایران را ذکر می کنیم:
1- پله برقی فوجی، فوجی خالی بدون پسوند یا پیشوند FUJI Escalator
2-پله برقی فوجی اس دی FUJI SD
3-فوجی اچ دی یا هنگدا فوجی FUJI HD
4-سوجو فوجی SUZHOU FUJI
5-شانگهای فوجی SHANGHAI FUJI
6- آسیا فوجی ASIA FUJI
7-هانگزو فوجی HANGZHOU FUJI
8-فوجی ایپا FUJI EYPA
9- گواندونگ فوجی GUANGDONG FUJI

5/5 - (1 امتیاز)
اگر درباره پله برقی فوجی سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید.
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *