مگنت پله برقی

فروش مگنت
فروش مگنت ترمز پله برقی

سیستم ترمز پله برقی مهم‌ترین وسیله ایمنی است؛ زیرا تمام قسمت‌های متحرک پله برقی برای توقف کامل پله برقی متکی به مگنت ترمز می‌باشند. بیشتر پله برقی‌ها از سیستم ترمز حلقه باز معمولی استفاده می‌کنند، که بدون توجه به بار روی پله برقی و جهت حرکت آنها نیروی ترمز یکسانی را اعمال می‌کند. این امرموجب تغییرات بسیاری در فاصله توقف پله برقی می‌گردد و مهمتر از همه باعث توقف شدید در زمان بارگذاری سبک می‌باشد. پیامد این امر خطر بالای سقوط مسافر در شرایط شوک لحظه‌ ی توقف را دارد، طبق استاندارد EN115:2008 که تصریح می‌کند حداکثر سرعت اندازه‌گیری شده در جهت حرکت هنگام توقف باید کمتر از یک متر بر ثانیه باشد، دلیل این بند کاهش خطر سقوط مسافران یا استفاده کنندگان پله برقی می‌باشد.

فروش مگنت پله برقی

شرکت پارت تدبیر شکیبا پله برقی عرضه کننده انواع مگنت ترمز پله برقی، سلونوئید پله برقی و همچنین بوبین ترمز و ترمزهای اضطراری، مگنت تک فاز، مگنت سه فاز در کشور می‌باشد. تامین قطعات یدکی اصلی اولویت کار ماست.

مشخصات فنی مگنت پله برقی

در پله برقی‌ها بسته به نوع موتورها، مگنت‌ها متغیر می‌باشد سه نوع مگنت پر مصرف در پله برقی‌ها شامل:
1- مگنت ۱۱۰ ولت AC برای قسمت روی موتور
2- یکی دیگر از پرمصرف‌ترین و بهترین مگنت‌های ترمز مگنت در قسمت میانی می‌باشد
3- دیگر مدل مگنت ترمز مگنت موتورهای خوابیده یاHorizontal می‌باشد. مگنت ترمز در پله برقی ها با برند های مختلف متفاوت بوده و یکسان نمیباشد و بسته به مدل پله برقی ویا ظرفیت آنها متغییر میباشد. به طور مثال مگنت پله برقی هیوندایی موتور خوابیده با مگنت پله برقی بی ال تی BLT متفاوت می‌باشد. انواع مگنت پله برقی به شرح زیر میباشد:
1- مگنت پله برقی کنی
2- مگنت پله برقی فوجی
3- مگنت پله برقی هیوندایی
4- مگنت پله برقی بهران
5- مگنت پله برقی فتحی الماس
6- مگنت پله برقی اسجک
7- مگنت پله برقی کلمان
8- مگنت پله برقی شیزی
9- مگنت پله برقی SRH
10- مگنت پله برقی کویو
11- مگنت پله برقی شیندلر
12- مگنت پله برقی ماشیبا
13- مگنت پله برقی اوتیس
14- مگنت پله برقی تیسن کروپ
15- مگنت پله برقی SSL اس اس ال
16- مگنت پله برقی میتسو بیشی
17- مگنت پله برقی فوجی تک
18- مگنت پله برقی استید

بهترین برند های مگنت پله برقی

بهترین برندهای پله برقی در مدل‌ها و تیپ های مختلف از مگنت هایی با برند و مدل‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. پله برقی شیندلر از سلنوئیدهای AC110 V PN 897200 استفاده و پله برقی کنی برای موتورهای ایستاده مگنت بالا از مگنت ترمز سه فاز و برای مگنت وسط مگنت با برند جیالی استفاده می‌کنند. بهترین برندها مگنت تیانجین جیالی می‌باشد.

نحوه خرید و انتخاب مگنت پله برقی

برای انتخاب بهترین مدل مگنت ترمز پله برقی پیشنهاد می‌گردد، همان مدل استفاده شده توسط کارخانه سازنده پله برقی تهیه و نصب گردد. در هنگام خرید به ولتاژ و توان مگنت پله برقی و ابعاد فیزیکی آن توجه ویژه باید داشت.

قطعه مگنت پله برقی

سرویس ونگهداری مگنت پله برقی

یکی از مهمترین موارد خرابی مگنت ترمز در پله برقی، نقص در مدار الکتریکی، تنظیم نبودن فاصله لنت‌ها و درگیر بودن لنت در زمان خلاصی مگنت ترمز و گرمای بیش از حد می‌باشد، پیشنهاد می‌گردد در سرویس‌های دوره‌ای پله برقی حتماً فاصله و کیفیت عملکرد لنت ترمز را بررسی نموده و چنانچه لنت ترمز دچار خوردگی گردیده حتماً آن را تنظیم و یا تعویض کنید.
در واقع مگنت ترمز پله برقی در کنار موتور نصب گردیده و حتما در بازدید های منظم نیاز به بازرسی دارند .در پله برقی هایی که مگنت خراب یا تنظیم نباشد بسیار خطر آفرین بوده زیرا در زمان بروز خطا در سیستم به سرعت پله برقی را از حرکت نگاه داشته وباعث کاهش خسارات وارده میباشد و در زمانی که پله برقی خاموش میباشد از حرکت پله برقی و استپ ها جلوگیری میکند زیرا اگر مگنت کار نکند به محض استفاده افراد از پله برقی خاموش باعث حرکت استپ ها با سرعت غیر قابل کنترل گردیده و احتمال سقوط افراد نیز میباشد.
همواره در اماکنی که پله برقی نصب و راه اندازی می گردد، برنامه ریزی برای عملیات سرویس و نگهداری آن نیز صورت می پذیرد. در بازه های زمانی مشخص، معمولا کل سیستم پله برقی به صورت سرویس دوره ای مورد بازدید و بازرسی از سوی تیمی متخصص پله برقی پارت تدبیر شکیبا قرار می گیرد. در این بررسی ها یکی از قطعاتی مورد توجه جهت بازدید و سرویس دوره ای مگنت ترمز پله برقی میباشد. هرگونه خرابی و یا نقص در عملکرد سیستم ترمز باعث بروز حادثه در پله برقی می‌گردد.

لیست قیمت مگنت پله برقی

ردیف شرح قیمت
1 قیمت مگنت ترمز پله برقی تماس بگیرید
قیمت مگنت پله برقی
5/5 - (1 امتیاز)
اگر درباره مگنت پله برقی سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید.
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *