ابعاد هندریل پله برقی

ضمن تشکر از بازدیدشما از سایت شرکت پارت تدبیر شکیبا در بسیاری از درخواست های خرید قطعات پله برقی از جمله هندریل پله برقی اولین سوال از خریدار متراژ طولی هندریل میباشد، که گاها خریداران قطعات پله برقی سوال میپرسند چطور میشود طول هندریل پله برقی را اندازه گیری کرد. متن زیر به جهت راهنمایی خریداران هندریل پله برقی به تحریر درامده است.

ابعاد هندریل پله برقی

نحوه اندازه گیری ابعاد طولی هندریل پله برقی

قبل از ثبت سفارش هندریل پله برقی، لازم است طول دقیق هندریل مورد نیاز خود را اندازه گیری کنید.

– برای جلو گیری از هرگونه خطا در ثبت سفارش هندریل پله برقی از دستورالعمل زیر پیروی کنید؛ زیرا هندریل یک قطعه گران قیمت میباشد و جبران خطا برای مصرف کننده پرهزینه است، بنابراین شایسته است نهایت دقت در سفارشگذاری با توصیه های فنی این شرکت ( پله برقی پارت تدبیر شکیبا) انجام گیرد.

1- ابتدا دو علامت را روی قسمت مستقیم هندریل پله برقی، یکی در نزدیکی قوس بالا (علامت A) و دیگری نزدیک قوس پایین (علامت B) قرار دهید. (میتوانید از لاک غلط گیر سفید برای نشانه گذاری استفاده کنید)

2- فاصله بین دو علامت (A-B) را با دقت اندازه گیری و ثبت کنید.

3- هنگامی که اولین اندازه گیری خود را ثبت کردید، پله برقی را بچرخانید تا علامت B به نزدیکی نقطه A برسد. علامت C جدید را در انتهای هندریل ایجاد کنید. فاصله دوم بین علامت های B و C را اندازه بگیرید.

4- دو مرحله آخر را تا زمانی که علامت A ظاهر شود تکرار کنید. فاصله بین آخرین علامت و علامت شروع (A) را اندازه بگیرید.

5- در نهایت حاصل جمع فواصل (A-B، B-C، C-D و غیره) اضافه کنید تا طول کل هندریل پله برقی را بدست آورید.

6- توجه نشانه گذاری ها به ضخامت یک خط و همچنین فاصله بین حروف دقیقا برداشت شود بیشترین اشتباه در برداشت فاصله دو نقطه میباشد!

ابعاد هندریل

پس از اندازه گیری طول هندریل پله برقی نیاز هست مارک و یا برند پله برقی و یا مدل هندریل پله برقی را اعلام نمایید، که در عکس زیر نحوه اندازه گیری و محاسبه ابعاد هندریل پله برقی نشان داده شده است:

ابعاد طولی هندریل

و در مرحله آخر انتخاب جنس هندریل پله برقی یا متریال تشکیل دهنده و رنگ آن میباشد. از لحاظ کلی متریال تشکیل دهنده هندریل از دو نوع RUBBER یا همان لاستیک و یا نوع دیگر پلی یورتان یا PU میباشد. مزایای هندریل پلی یورتان براق بودن و همچنین تنوع رنگ بندی جذاب و مقاومت در برابر فشار و گرما میباشد و از نقاط ضعف آن جا ماندن اثر رولر ها در صورت تنظیم نبودن بر روی سطح براق هندریل میباشد.

 برای سفارش خرید هندریل پله برقی و مشاوره فنی با همکاران و کارشناسان شرکت پارت تدبیر شکیبا تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
اگر درباره ابعاد هندریل پله برقی سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید.
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *